Каталог

ТЕРМОСТЕКЛО


 

Цена: 5500,00 грн.

Рішення нашої компанії - це 100% гарантія відсутності холоду від вікон, утворення конденсату та плісняви на вікнах та стінах. Наші рішення прості і доступні для застосування майже у будь-яких випадках, для їхнього втілення достатньо звичайної побутової потужності електричного струму.

Ми розробляємо та втілюємо проекти обігріву оселі із встановленням 2-х інноваційних продуктів: термоскла від законодавця інновацій українського віконного ринку ТМ Вікна КОРСА, та другої української розробки - електроопалення за допомогою термоплінтусів Мед-термо.

Як це працює?

Вікна - це основні джерела тепловтрат в кожній будівлі. У вас можуть бути встановлені найдорожчі і найякісніші склопакети, але коли температура на вулиці нижча, ніж у будинку, то поверхня вікна - це найбільш холодне місце в приміщенні. Звідси малоприємний ефект "холодного вікна". Раз і назавжди вирішити проблему холодних вікон допоможе склопакет з термосклом. Застосовуючи вікно з термосклом навіть при температурі на вулиці -20 0 С, температура на склі в приміщенні знаходиться в діапазоні 24-26 0 С, що дозволяє усунути втрати тепла та створити комфортну теплу зону біля ваших вікон.

Заміри температури поверхні скла з вулиці Заміри температури поверхні скла з пріміщення
Термоскло встановлюється замість звичайних склопакетів в існуючі або нові вікна. За допомогою електричного живлення термоскло нагрівається зсередини приміщення до потрібної кімнатної температури. За законами фізики, через нагрітий до кімнатної температури склопакет не відбувається втрат тепла. Тобто, все тепло, яке зазвичай втрачається через вікна, повністю залишається у вашій оселі. Також вас порадує відсутність прохолоди від вікон та відсутність конденсату на поверхні склопакету (немає ефекту вікон, що «плачуть»). При нагріванні до більшої температури вікна з термосклом можуть відігравати роль опалювального елементу, забезпечуючи додатковий обігрів приміщення. Не варто турбуватися, що ви будете опалювати вулицю: струмопровідне покриття забезпечує односторонню спрямованість теплового випромінювання, тому тепло не передається назовні.


Встановлюючи вікна з термосклом, ви економите на опаленні, відпадає необхідність у додаткових обігрівачах, знижується щомісячна плата за електроенергію, споживану теплими підлогами. Вікна з термосклом також є відмінним пристроєм захисту мовної інформації. Таке вікно являє собою екран з частотою 50 Гц, тому «прослуховування» приміщення за допомогою лазерних мікрофонів, які знімають інформацію з поверхні скла, стає не можливим.

«Термоскло - це інноваційний продукт, який являє собою різноманітні види скла з електричним нагрівом - триплекси і склопакети. Термоскло - це сучасне рішення проблем холоду від вікон, утворення конденсату на вікнах, скупчення снігу на похилих скляних поверхнях. Унікальні властивості термоскла знаходять своє застосування і в цілому ряді інших побутових та допоміжних виробів. Конструкція та технологія виробництва термоскла гарантує його безпечну експлуатацію за будь-яких погодніх умов.

Так що ж таке Термоскло?

Скляні дахи і традиційні вікна - це пасивні частини зовнішнього вигляду приміщення. Їхнім першочерговим завданням є пропуск денного світла, гідро- і термоізоляція, забезпечення оглядовості. При цьому традиційні вікна мають вкрай обмежену можливість реагування на зміни зовнішніх і внутрішніх умов.

Вікна з термосклом - це активні конструкції. Вони слугують частиною опалювальної системи приміщення, перешкоджають утворенню тяги та конденсату на холодній внутрішній поверхні скла, розтоплюють сніг та лід на скляних дахах і козирках.

Завдяки інтелектуальній системі управління, вікна з термосклом працюють тільки тоді, коли цього вимагають внутрішні та зовнішні умови.

Після того як функція обігріву виключається за допомогою системи управління, вікна функціонують як звичайні вікна.

При виробництві термоскла застосовуються найновіші інновації: поєднання різноманітних видів плоского скла з покриттям, а також плівок, які мають електричний привід. Наприклад, скло, об’єднане з вогнезахисним склом в непрозорому / прозорому триплексі, різне сонцезахисне скло (як варіант, пасивне сонцезахисне покриття в комплексі з електронним темніючим смарт-склом).

Застосування продукції ТМ ТЕРМОСКЛО в скляних конструкціях надає проектувальникам досить великий вибір варіантів для вирішення різних завдань на об’єктах нетрадиційного типу.

 

В основному ізоляційне скло ТМ ТЕРМОСКЛО використовується для виготовлення вікон для будівельної промисловості, скляних дахів і скляних козирків. Наприклад, такий виріб, як триплекси, використовують для скління поїздів або дахів холодних будівель.

При поставці продукції ТМ ТЕРМОСКЛО надає розрахунки потужності скла та необхідної напруги для нього, вирахувані нашими електриками. Також при замовленні надаються схеми для підключення груп скла та необхідні для цього трансформатори, комплексні системи подачі і управління, куди входять готові для підключення розподільні щити та системи управління температурою з термостатами, датчики снігу, програмована логіка, яка відповідає за черговість обігріву різних ділянок скла на великих об’єктах.

Продукція ТМ ТЕРМОСКЛО - принцип дії та структура

Термоскло складається із загартованого нагріваючого скла з низькоемісійним покриттям (Low-E) та із захисних стекол. В якості захисного скла може використовуватися практично будь-яке листове скло: прозоре флоат-скло, сонцезахисне скло, скло Low-E або триплекс. З метою електробезпеки в якості захисного скла повинно використовуватися досить товсте загартоване або термопідсилене просте чи ламіноване скло. Також може використовуватися незагартований триплекс категорії мінімум 4.4.1 або незагартоване скло товщиною 8 мм. З такого скла компонуються одно- або двокамерні склопакети, триплекси або їх комбінації.

Завдяки тепловому потоку, що виникає через низьку емісію покриття скла, коефіцієнт корисної дії термоскла становить більше 90 %. Під ККД тут мається на увазі та частина поглиненої склом потужності, яка може бути використана для нагріву приміщення. Якщо до вікна з термосклом не підведене електроживлення, то його можна використовувати як звичайне вікно з хорошою теплоізоляцією. Це досить зручно, ви можете включити режим нагрівання скла тоді, коли це необхідно, а також вимкнути його, коли надворі тепло і приміщення не потребує додаткового нагрівання.

При виготовленні склопакети заповнюються аргоном, що покращує їхні теплоізоляційні властивості при відсутності електроенергії. Вікна з термосклом можуть використовуватися у всіх рамних конструкціях: дерев’яних, пластмасових, алюмінієвих, сталевих, у роздвижних та стаціонарних рамних конструкціях.

Безпека

Безпека для людини:

Склопакети ТМ ТЕРМОСКЛО відповідають всім основним параметрам захисту та безпеки, зокрема таким як вандалостійкість та куленепробивність. На категорію захисту конструкції, крім типу самого скла, впливають також розмір скла, тип профілю тощо.

Електробезпека:

Струмопровідні покриття нагріваючого склопакета розташовані завжди всередині, між склом, тому за жодних обставин контакту з їхньою поверхнею відбутися не може.

Термоскло більш загартоване, його міцність набагато більша, ніж у звичайного скла. У разі розбивання «загартованого» скла, воно розпадається на дрібні шматочки із закругленими краями, тоді як струмопровідні покриття пошкоджуються і електричний ланцюг розмикається. Електроди електроелементів знаходяться в захищеному просторі в пазах склопакета, тому контакт з ними при розбиванні скла не можливий.

IP класифікація продукції ТМ ТЕРМОСКЛО зазвичай на рівні IP 44. При цьому буває і класифікація рівня IP 67.
Перевірка якості продукції ТМ ТЕРМОСКЛО проводиться офіційними органами контролю. Перевіряється продукція як відносно показників електробезпеки, так і щодо безпечного та ізоляційного скла.

Розрахункова потужність продукції ТЕРМОСКЛО

Першочерговою метою обігріву вікон є поліпшення комфортності проживання. Обігрів вікон зазвичай замінює собою розташовані під вікнами опалювальні батареї. При великій площі вікон скло може використовуватися в якості основного джерела тепла для приміщення.

 

Необхідна розрахункова потужність визначається відповідно до призначення скла.

Для створення комфортної температури в приміщенні внутрішнє скло вікна нагрівається до кімнатної температури (21-23 o С), його потужність складає приблизно 40 вт/м2. Цього достатньо для уникнення втрат тепла через вікна та відсутності ефекту холоду від вікна. Для обігріву приміщення температура скла складає 27-40 o C, а потужність - 80-150 Вт / м2.

Вікна з термосклом крім того, що виконують свої основні функції, ще й слугують засобом обігріву приміщення, а також створюють однакову температуру в приміщенні. Установлюючи таку конструкцію, ви отримуєте не тільки вікно, а ще й додатковий пристрій опалення, який позбавить вас від додаткових витрат на електроенергію. Рівномірна температура і постійний обігрів приміщення також позбавить вас від проблем виникнення конденсату, грибків, цвілі та зайвої вологи в приміщенні.

Система електропідключення, використана в склопакетах ТМ ТЕРМОСКЛО

Подача електроживлення на склопакети ТМ ТЕРМОСКЛО відбувається через кабель 2x1,5 мм2 з подвійною ізоляцією, який виходить назовні від краю скла. Місце виходу кабелю товщиною близько 7 мм узгоджується із замовником до виготовлення скла.

Стандартна напруга для скла становить 220 В (змінна напруга). Потужність для скла на квадратний метр визначається за допомогою розміщення електродів на склі (наприклад, в прямокутних вікнах по довгих або коротких сторонах), а також за допомогою спеціально підібраного для груп напруги живлення і способу підключення.

Подача електроенергії на невеликі ділянки скла, а також на скло трикутної і округлої форми може бути виконана за допомогою техніки нанесення смужок на струмопровідні покриття, за допомогою яких забезпечується рівний нагрів скла. При цьому електроживлення на скло здійснюється безпосередньо з електромережі. Невелике та окреме скло також можна підключати до мережі через трансформатор. Температура поверхні склопакета ТМ ТЕРМОСКЛО регулюється за допомогою термостата, датчик якого зазвичай приклеюється на поверхню одного з стекол у керованій групі.